Торгова Марка MUSTANG бере свій початок з 1997 року і була створена з метою надання Споживачам продуктів, що забезпечують вражаючі результати їх застосування.  Торгова Марка MUSTANG протягом усього періоду свого існування постійно розширює свій продуктовий портфель.  На даний момент Ви маєте можливість оцінити високу якість продуктів лінійки клейких стрічок, суперклею і монтажної піни.  Ми віримо в високоякісні продукти і хочемо розміщувати логотип MUSTANG тільки на товари, які відповідають суворим стандартам.  MUSTANG – це бренд який має високу репутацію в Україні, країнах СНД і ЄС!
На додаток до високоякісних товарів ми прагнемо бути відмінною компанією для наших Співробітників і Споживачів!  Саме тому даний сайт буде служити Вам путівником в світі застосування наших якісних продуктів, де Ви зможете ознайомитися з дійсно корисною інформацією!

Місія Компанії:

  • Створювати і підвищувати найвищі стандарти якості продукції TM MUSTANG – викликаючи у Покупців новий рівень задоволеності і емоцій!
  • Розвивати продуктову лінійку продукції TM MUSTANG – даючи можливість Покупцям використовувати якісні продукти в нових сферах життєзабезпечення.
  • Формувати культуру споживання нових продуктів TM MUSTANG – полегшуючи рішення багатьох побутових і промислових завдань!
  • Створювати умови для технологічного зростання Компанії, давати можливість для розвитку і самореалізації людям, які прагнуть вперед!

Наш девіз: «Надійний бренд – надійний бізнес!»

Відкритість для споживача

TM MUSTANG яскравим чином бере участь у спеціалізованих виставках, сприймаючи подібні заходи як можливість обміну інформацією з Партнерами як в Україні так і за її межами!  Відкритий діалог з Партнерами дозволяє успішно реалізовувати завдання з розвитку наших продуктів і послуг підвищуючи їх цінності для Покупців!  Наші відвідувачі мають можливість протестувати якість продукції прямо на виставкових стендах, як під час індивідуальних зустрічей, так і під час презентаційних сесій, що допомагає отримати краще уявлення про TM MUSTANG.  Наші виставкові стенди відображають креативність та індивідуальність TM MUSTANG, несуть розуміння того, що одним з наших головних завдань – бути корисним для кожного, зберігаючи добрі і приємні емоції від використання наших продуктів!