Блістерна лінійка продукції TM Mustang розроблена для вирішення складних завдань по монтажу і кріпленню, з якими, зважаючи на спеціальних умов, не в силах впоратися стандартні клейкі стрічки. Кожна стрічка з блістерної групи має вузько направлений спектр застосувань, в якому їй немає рівних.

Стрічки з серії “Prof” покликані замінити більшість механічних типів кріплення: цвяхи, болти і шурупи. Кожна зі стрічок має унікальні властивості: підвищена еластичність, моментальна адгезія, прозорість основи, стійкість до екстремально високих навантажень, стійкість до вологи і температурних перепадів – все це індивідуально, або в сукупності, з легкістю вирішить завдання будь-якої складності.

Блістерна лінійка TM Mustang має яскравий дизайн і понад інформативну етикетку, на якій вказана абсолютно вся інформація, необхідна при виборі стрічки: матеріал, клейова основа, переваги, застосування, технічні параметри, температура використання і експлуатації, інструкція з монтажу, протипоказання від неправильного використання, і багато іншого – вся ця інформація в комплексі покликана повністю задовольнити будь-який запит в підборі клейкої стрічки.